Kredīts pret ķīlu

Mintos ir mainījis darbības jomu un kredītus vairs neizsniedz!

Informācija ir novecojusi.

Meklējiet citu aizdevēju!

Tie, kas ir mēģinājuši veikt aizņēmumu, nereti zina, ka aizdevuma saņemšana sagādā visai daudz laika un pūļu, nerunājot jau par citām grūtībām. Par laimi, akciju sabiedrība „Mintos” ir gatava sniegt saviem klientiem uzticamu pakalpojumu, izmantojot ērtu un vienkāršu alternatīvu. „Mintos” piedāvā hipotekāro kredītu, dēvētu arī par hipotēku, kuras nodrošinājums ir nekustamā īpašuma ķīla.

Mintos kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ir piemērots, lai iegādātos īpašumu (mājokli), labiekārtotu esošo dzīves vietu, apvienotu vairākus aizdevumus, nopirktu auto un realizētu citus mērķus.

Kompānija sevi pozicionē kā savstarpējo aizdevumu platformu. „Mintos” ir samērā jauna akciju sabiedrība, dibināta 2014. gada maijā, taču nepilna gada laikā ir piesaistījusi finanšu investīcijas aptuveni viena miljona eiro apmērā. Aizdevums pie „Mintos” ir lieliska izvēle tiem, kam nepieciešamas lielākas naudas summas, ko parasti īstermiņa aizdevēji nespēj segt – „Mintos” piedāvā aizdevumu, kas var sastādīt līdz par 100 000 eiro. Tas ir atkarīgs no Jūsu nekustamā īpašuma tirgus vērtības, jo tiek pieļauta aizdevuma summa, kas ir lielumā līdz 90% no ieķīlātā īpašuma.

Kāpēc aizņemties kredītu  no Mintos?

  • Ērts pieteikums internetā;
  • Ātra izskatīšana un atbildes saņemšana;
  • Kredīta summa no 1000 līdz 100 000 EUR;
  • Kredīta atmaksas termiņš no 3 mēnešiem līdz 20 gadiem;
  • Kredīts līdz 90% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības;
  • Dzīvokļiem lielākajās pilsētās nekustamā īpašuma vērtējums sadarbībā ar Latio ir bez maksas.

Aizdevuma termiņš var būt no 3 mēnešiem līdz pat 10 gadiem. Ja Jums ir vismaz 21 gads un esat Latvijas Republikas pilsonis vai tās pastāvīgais iedzīvotājs, kā arī Jums jābūt īpašumtiesībām uz nekustamo īpašumu Latvijas teritorijā – tas var būt dzīvoklis vai māja. Svarīgs nosacījums ir arī Jūsu spēja atmaksāt aizdevumu – ir jābūt stabiliem ikmēneša ienākumiem, lai garantētu laicīgu hipotekārā kredīta atmaksu.

Potenciālos klientus nereti interesē, cik ilgā laikā var noformēt aizdevumu un saņemt vēlamo summu. Tā kā nebanku kreditori atšķirībā no banku kredītdevējiem piedāvā veikt aizņēmumu vienkāršāk un bez liekām sarežģītībām, tad aizdevuma summu savā bankas kontā Jūs saņemsiet apmēram pēc 7 – 10 darba dienām kopš brīža, kad būsiet iesniedzis pieteikumu. Tas ir atkarīgs no tā, cik ilgs laiks paies, kamēr Jūsu vietējā zemesgrāmatu nodaļa apstiprinās hipotēku, un cik ātri Jūs varēsiet tikties ar „Latio” vērtētāju, kurš noteiks Jūsu nekustamā īpašuma vērtību. Aizdevuma atmaksa tiek realizēta ar anuitātes metodi – tas nozīmē, ka aizdevuma summa tiek atmaksāta pakāpeniski un mēneša maksājumi būs vienādi visu laiku, kamēr vien ilgs aizdevuma termiņš.

Lai saņemtu aizdevumu, Jums jāaizpilda pavisam vienkāršs pieteikums. Pēc tam „Mintos” ekspertu komisija izvērtē Jūsu sniegto informāciju, nosaka Jums piemērojamo aizdevuma procentu likmi un visbeidzot aizdod norunāto naudas summu. Vēlāk klientu aizdevumi tiek izvietoti „Mintos” datu bāzē, kur dažādi investori – gan institucionāli, gan privāti – izvēlas aizdevumus, kuros ieguldīt savus līdzekļus, saņemot pamatsummas un procentu maksājumus katru mēnesi.

Jūsu personīgā informācija nebūs zināma investoram. Personas datu aizsargāšanai tiek izmantots SSL sertifikāts jeb digitālās drošības sertifikāts, datu apstrāde ir reģistrēta Datu valsts inspekcijā. Kā aizņēmējam Jums ir arī iespēja atmaksāt aizdevumu pirms noteiktā termiņa – par ātrāku atmaksu nav nekādu sankciju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *