Ķīls

Saņemt kredītu ar negatīvu kredītvēsturi ir iespējams, ja Jūsu īpašumā ir kāda vērtīga manta vai īpašums. Nelielu aizdevumu pret ķīlu var saņemt lombardā, ieķīlājot tehniku, juvelierizstrādājumus vai citas mantas, bet pēc summas lielāks kredīts būs jānoformē jau finanšu iestādē.

Kredīts pret ķīlu ir izdevīgs, ja ir vajadzīga lielāka summa un ilgāks atmaksas periods. Neskatoties uz to, ka kredīts pret ķīlu nekad nav 100% atbilstošs ķīlas tirgus vērtībai, to ir vērts izmantot, jo aizņemtā nauda ļaus īstenot savus plānus un varbūt pat nopelnīt, ja naudu ieguldīsiet.

Kredīts pret ķīlu pieejams daudzās kompānijās. Piemēram, kredītu pret auto ķīlu var saņemt auto-lombards, kas piedāvā aizdot līdz 70-90% no auto tirgus vērtības.

Šis aizdevums ir izdevīgs tiem, kam steidzami nepieciešama paliela naudas summa, jo tas ir ērtāk nekā citās finanšu institūcijās vai līzinga kompānijās.

Jau esam noskaidrojuši, ka patēriņa kredīts noder, ja nepieciešami līdzekļi veselības pakalpojumiem, ceļojumiem, preču iegādei, auto pirkumam, mājokļa remontam un visām citām iespējamām vajadzībām, tad noteikti jāapskata arī Latvijas tirgū atrodamo patēriņa kredītu izsniedzēju piedāvātās iespējas un galvenie kreditēšanas nosacījumi. Ja meklējat pēc iespējami lielākas aizdevuma summas, piedāvātais patēriņa kredīts šādā gadījumā var būt piemērotākais.

Interneta piedāvāto pakalpojumu klāstā ir atrodams arī patēriņa kredīts, kas paredzēts privātpersonām. Interneta patēriņa kredītu labā īpašība ir tā, ka, vairumā gadījumu, to iegūšanai nav nepieciešama ne ķīla, ne galvotājs un pats galvenais – nav jātērē savs dārgais laiks, sēžot rindās un bezdarbīgi gaidot formalitāšu kārtošanu. Patēriņa kredīts internetā ir ērti noformējams patēriņa kredīts precēm un pakalpojumiem, kuram Jūs piesakāties, nepametot savu datora krēslu, un turpināt nodarboties ar savām ikdienas lietām laikā, kamēr tiek pieņemts lēmums un sagatavoti nepieciešamie dokumenti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *