FAQ

J: Kas aizdevums pret auto ķīlu?

A: Aizdevums pret auto ķīlu, kas pazīstams arī kā auto īpašumtiesību aizdevums, ir aizdevums, kad cilvēks aizņemas naudu pret auto īpašumtiesībām. Aizdevumu uzņēmumi piešķirs aizdevumu tikai tiem, kuru auto būs pilnībā nomaksāts bez ķīlas tiesībām.

J: Cik ilgi man tas būs jāatmaksā?

A: Auto aizdevumi ir īstermiņa, un parasti ilgst no 30 dienām līdz 24 mēnešiem. Ir ieteicams nomaksāt to, cik drīz vien iespējams.

J: Vai man ir jāatdod savs auto, lai iegūtu aizdevumu?

A: Jums nav jāatdod savs auto, lai nodrošinātu aizdevumu, tikai automobiļa īpašumtiesību sertifikāts. Jums būs iespēja vadīt automašīnu aizdevuma laikā.

J: Kur es varu iegūt šo aizdevumu?

A: Jūs varat saņemt aizdevumu pat ar sliktu kredītvēsturi, praktiski jebkur, bet vispirms būt ieteicams pārliecināties, ka uzņēmums, ko esat izvēlējies, ir cienījams un ar labu reputāciju. Pārliecinieties, ka Jūsu aizdevuma noteikumi ir skaidri paskaidroti. Jums nav jāizvēlas vietējais uzņēmums. Ir daudzi aizdevumu uzņēmumi, kas var piešķirt aizdevumus internetā.

J: Cik daudz naudas aizdevējs var man piešķirt?

A: Aizdevējs noteikts Jūsu auto vērtību, kā arī novērtēs Jūsu spēju atmaksāt aizdevumu un aizdos atbilstošu summu. Tā kā šie aizdevumi ir dārgi, aizņemieties tikai tik daudz, cik Jums patiešām ir nepieciešams.